Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Kadıköy ve Üsküdar'a bağlı mahalle

Bu mahallenin yarısı Kadıköy'e bir yarısı da Üsküdar'a bağlı...

Kadıköy ve Üsküdar'a bağlı mahalle
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Bu mahallenin yarısı Kadıköy'e bir yarısı da Üsküdar'a bağlı...
Önceleri tamamı Kadıköy'e bağlı olan 35 bin nüfuslu Acıbadem Mahallesi 1984'teki bir değişiklikle üst kısmı Üsküdar'a, alt kısmı yine Kadıköy'e bağlı kalmıştır. Bu ilginç durum ara ara karışıklıklara da neden oluyor ancak yapacak bir şey yok. Görevdeki 17 yıl içinde yollar, kaldırımlar ve altyapı tamamen yapıldı. Ama eski bir yerleşim birimiyiz. Zamanında yapılan plansız şehirleşme yüzünden yeşil alan sayımız yok denecek kadar az. 2 buçuk parkımız var desem yeridir.

Perşembe Pazarı Bıktırdı
Trafiğimiz çok yoğun. Çözümü de imkansız. Çünkü cadde sayısı az. Gelişigüzel parklar çok. Bu sorunu çözmek için umudumuz dahi yok. Mahalle olarak deprem endişesi yaşıyoruz.

www.acibademmuhtarligi.com internet sitemizden mahallelim anında bize ulaşabilir. Sorun olarak; birkaç havai elektrik direğimiz kaldı. 70 sokak bittiyse 3 tanesi duruyor. Neden kaldırılmıyor bilmiyorum Herkes topu birbirine atıyor. Mahalle olarak en büyük sorunumuz Perşembe pazarıyla ilgili. Perşembe günleri tezgahını kuran pazar esnafı E-5 giriş tabelalarını kapatır. O gün burada yangın olsa itfaiye geçemez.


Star GazetePuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir