Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Hanım Sultanlar Şehri Üsküdar'da nöbet değişimi

AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için nöbet değişimi gerçekleşti.

Hanım Sultanlar Şehri Üsküdar'da nöbet değişimi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

KAVALCIOĞLU BAYRAĞI AYDIN'A TESLİM ETTİ

Kendi isteğiyle görevini bırakan Songül Kavalcıoğlu, düzenlenen devir-teslim töreniyle AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığını, Neslihan Aydın'a devretti.

AK Parti Üsküdar İlçe Kadın Kolları Başkanlığı için nöbet değişimi gerçekleşti.

Törende konuşan AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, AK Parti'de hizmetin hiçbir zaman durmayacağını belirterek, ''Songül Kavalcıoğlu kardeşime şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Neslihan Aydın kardeşimin de aldığı bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inanıyorum'' diye konuştu.

Songül Kavalcıoğlu da yapmış olduğu veda konuşmasında ''Ben sadece makamımı bırakıyorum. Bundan sonraki hayatımda AK Parti'nin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğim. Ne görev verilirse, hazırım'' dedi.

AK Parti Üsküdar'ın çiçeği burnundaki Kadın Kolu Başkanı Neslihan Aydın ise şunları söyledi: ''AK Parti'de hizmet etmek ne kadar zevkli ise sorumluluğu da bir o kadar büyük. Tüm performansımı, Songül Kavalcıoğlu başkanımdan aldığım hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için harcayacağımın sözünü veriyorum.''

AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Neslihan Aydın da selefi Songül Kavalcıoğlu'nu gümüş vazo vererek uğurladı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen törene AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve Kadın Kolları teşkilatı katıldı. Törende AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Kavalcıoğlu ve Aydın'a çiçek takdim etti. AK Parti Üsküdar Kadın Kolları Başkanı Neslihan Aydın da selefi Songül Kavalcıoğlu'nu gümüş vazo vererek uğurladı.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir