Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar MHP genişletilmiş istişare toplantısında buluştu

MHP Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş istişare toplantısı 27 Eylül Cumartesi Altunizade Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Üsküdar MHP genişletilmiş istişare toplantısında buluştu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

MHP Üsküdar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş istişare toplantısına MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, il başkan yardımcıları, MHP Üsküdar İlçe Başkanı Hakan Aslan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

MHP Üsküdar ilçe başkanı Hakan Aslan

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Üsküdar ilçe başkanı Hakan Aslan, Üsküdar'da yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi.

Üsküdar MHP genişletilmiş istişare toplantısında buluştu

İlçe başkanı Hakan Aslan'dan sonra ise mahalle başkanları da kendilerini tanıttı.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş

İki saati aşkın bir konuşma yapan MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş'ın katılmış olduğu istişare toplantısının ana gündemini oluşturan konular ise; ''Hedef 1 milyon üye'' çalışması, Abdi İpekçi Arena'da Kurban Bayramı'nın 3. günü gerçekleştirilecek olan Devlet Bahçeli'nin katılacağı bayramlaşma merasimi ve genel seçimlerle ilgili süreç hakkındaydı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir