Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Hilmi Türkmen, ''Söz verdiğimiz gibi yanınızdayız''

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, seçim çalışmalarında söz verdiği Cuma Pazarı'nın esnaflarını ve vatandaşlarını mazbatasını alır almaz ziyaret etti.

Hilmi Türkmen, ''Söz verdiğimiz gibi yanınızdayız''
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, seçim çalışmaları çerçevesinde Üsküdar'da kurulan Cuma Pazarı'nı ziyaret etmiş vatandaşlardan ve esnaftan destek istemişti, esnaflarda 'seçildiğinde gelecek misin? Söz ver başkan...' demişlerdi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de seçimlerin ardından mazbatasını alır almaz soluğu Üsküdar Cuma Pazarı'nda aldı. Esnaflara ''söz verdiğimiz gibi geldik buradayım'' dedi.

Burada kısa bir açıklama yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Bugün buraya değerli vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza teşekkür ziyaretinde bulunmak için geldik. Hatırlayacağınız üzere 'Belediye başkanı seçildikten sonra da inşallah ziyaretinize geleceğim' demiştim. Bugün burada bana göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı sizlere tekrar teşekkür ediyorum. 'Bugün buraya AK Parti'nin adayı olarak değil, tüm Üsküdarlıların Belediye Başkanı' olarak geldim'' diyen Türkmen dualarını esirgemeyen herkese teşekkür etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen seçimlerin ardından mazbatasını alır almaz soluğu Üsküdar Cuma Pazarı'nda aldı.

Türkmen'e ilgi yoğundu

Başkan Türkmen, pazar tezgahlarını tek tek dolaşarak karanfil dağıtırken, bir yandan da esnafların dile getirdiği sorunları dinledi. Yaz saati uygulamasına geçilmesinin ardından erken kapanan pazarın daha geç kapanmasını isteyen esnaflar ve vatandaşlara ''İlgili arkadaşlarımızla çalışmalarımızı hemen yapacağız ve pazarımız daha geç saatlere kadar açık kalacaktır, bundan hiç süpheniz olmasın.'' dedi.

Başkan Türkmen ile fotoğraf çektirmek isteyen esnaf ve vatandaşların isteklerini geri çevirmeyen Türkmen bol bol fotoğraf çektirdi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir