Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye ziyaret

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yeni atanan Altuğ Verdi, görevine başladı.

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye ziyaret
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar yerel basın temsilcileri olarak, Üsküdar'a yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye nezaket ziyaretinde bulunduk.

1972 İstanbul doğumlu olan Altuğ Verdi, Ankara Polis Koleji ve Ankara Polis Akademisi'nden mezun oldu. Yurt dışında da görevlerde bulunan Verdi, sırasıyla Ankara, Şırnak, Adana, Mersin'de başarılı görevlerde bulundu. Verdi, evli ve 1 kız çocuk babası.

Üsküdar yerel basın temsilcileri olarak, Üsküdar'a yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye nezaket ziyaretinde bulunduk.

Üsküdar İlçe Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Üsküdar halkından polise yardımcı olmaları dileğinde bulundu. Üsküdar 34 Haber Sitesi, Üsküdar Postası Gazetesi, Üsküdar Gazetesi, Tercüman Gazetesi ve Kalem Gazetesi olarak biz de, yeni Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir