Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Sancaktepe'de "Maneviyat Dünyamızda İz Bırakanlar" semineri

Sancaktepe Mutlu Evler Merkezi, Eğitimci-Yazar Vehbi Vakkasoğlu'nun katılımıyla "Maneviyat Dünyamızda İz Bırakanlar" konulu seminer gerçekleştirdi.

Sancaktepe'de
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Mutlu Evler Merkezi, kadınlara yönelik yaptığı eğitim seminerlerine ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda 29 Kasım Cuma günü gerçekleştirilen programda Eğitimci-Yazar Vehbi Vakkasoğlu "Maneviyat Dünyamızda İz Bırakanlar" konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Vakkasoğlu, kalbi mesuliyet duygusu ile dolu olup hizmet sunan insanların özellikle dini bağların gevşediği zamanlarda ortaya çıkarak insanlara yol gösterici olduğunu söyledi. Yazar, Peygamber Efendimizin aradan seneler geçmesine rağmen halen en sevilen, en anılan ve üzerine en çok yazılan kişi olmasının sebebini yıllar evvel söylediklerinin bugün hakikat çıkması şeklinde açıkladı. Bu sebepten izinden gideceğimiz ilk ismin peygamberimiz olduğunu, ardından ise sahabelerin geldiğini ifade etti.

Vakkasoğlu, "Sevgi ve saygı halkasının uzağında kalan insanların kutup yıldızları gibi toplumumuza yön veren manevi önderleri örnek almaları gerekir" dedi.

Günümüzdeki gençlerin kolaycı, emek harcamadan rahata ulaşmak istemesinin yanlış olduğunu ifade eden yazar, Hz. Mevlana, Yunus Emre, Necip Fazıl gibi insanlara kılavuz olan isimlerin hayat hikâyelerinden anlatımlar yaparak gençlerin doğru yolu bulabileceğine dikkat çekti.

Vehbi Vakkasoğlu program sonunda hanımlara kitabını imzalarken seminere katılanlar emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Bölge Haberleri

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir