Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

İl Genel Meclis Üyeleri Üsküdar'da

AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Üsküdar'da düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

İl Genel Meclis Üyeleri Üsküdar'da
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
AK Parti İl Genel Meclis üyeleri 11 Şubat Cuma akşamı Sosyal Tesislerde bir araya gelerek akşam yemeği yedi. Yemeğe Çatalca Kaymakamı Nevzat Taşdan, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, AK Parti İl Genel Meclis üyesi yaklaşık 150 davetli ile Üsküdar Belediye Başkan Yardımcıları ve ilçe protokolü katıldı.

Gecede ilk olarak AK Parti İl Genel Meclis üyesi ve Grup Başkanvekili Cemal Özdemir bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Özdemir'in konuşması sonrası İl Genel Meclisi'nin katkılarıyla Üsküdar'da gerçekleştirilen yatırımlarla ilgili bir sunum yapıldı. Sunum sonrası İl Genel Meclis Üyesi Hayrettin Şallı, Üsküdar'ı temsilen bir konuşma yaptı. Daha sonra sırasıyla Meclis Başkanvekili Hande Bozatlı, AK Parti Kurucu Üyesi ve 9'nci dönem İl Genel Meclis Üyesi İsmet Uçma, AK Parti eski İlçe Başkanı Zekeriya Erdim ile yeni İlçe Başkanı Sinan Aktaş gecenin önemine binaen birer konuşma yaptılar.


Gecede son olarak ev sahibi sıfatıyla Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara söz aldı. Mustafa Kara, yaptığı konuşmada Üsküdar'ın geleceğini İl Genel Meclis Üyeleri'nin şekillendirdiğini ve tahsis edilen fonlarla eski eserlerin restorasyonlarında kendilerine büyük katkı sağladıklarını ifade etti. 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Ajansı'nın görev süresinin dolmasıyla birlikte İl Özel İdaresi'nin temin edeceği bütçelerle birçok yeni kültürel hizmet yapılacağının altını çizen Mustafa Kara, Belediye olarak gerçekleştirdikleri yatırımların artırılması adına bu bütçelere büyük ihtiyaç duyduklarını belirtti. Belediye Başkanı Mustafa Kara, konuşmasının sonunda Üsküdar'da 2 yıl içinde yaptıkları yatırımlar hakkında bilgilendirmede bulundu.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Politika

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir