Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

''Gezici Sağlık Otobüsü'' İstanbul sokaklarında

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü ile İstanbul Tıp Fakültesi arasında imzalanan protokol çerçevesinde ''Gezici Sağlık Otobüsü'' hizmete başladı

''Gezici Sağlık Otobüsü'' İstanbul sokaklarında
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü'nün mevcut çalışmalarına ilaveten, koruyucu sağlık hizmetlerini yaygınlaştırmak, hastalıkların erken teşhis ve tedavisini sağlamak, kolay ve erişilebilir sağlık hizmetleri sunmak ve yaygın görülen hastalıklar konusunda toplumu bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Mevcut çalışmalarımıza ilaveten, koruyucu sağlık hizmetlerini yaygınlaştırmak, hastalıkların erken teşhis ve tedavisini sağlamak, kolay ve erişilebilir sağlık hizmetleri sunmak ve yaygın görülen hastalıklar konusunda toplumu bilinçlendirmek hedeflenmektedir.

Bu çerçevede açıklama yapan İstanbul Halk Sağlığı Müdürü Prof. Dr. Nurhan İnce, ''Özel olarak tasarımı yapılan Gezici Sağlık Otobüsümüz ile İstanbul halkına hizmet vereceğiz, özellikle aşılama çalışmaları, kanser taramaları, ağız diş sağlığı taramaları, obezitenin önlenmesi, kadın ve çocuk sağlığı, kalp sağlığı ve halk sağlığının korunması ve geliştirilmesine yönelik bir çok konuda halkımıza hizmet götüreceğiz'' dedi.

Gezici Sağlık Otobüsümüz ile İstanbul halkına hizmet vereceğiz

İstanbul'da yaşayan vatandaşlara ''Kaliteli sağlık hizmeti'' götüreceklerini söyleyen İnce, ''Özellikle sıcak günlerde tansiyon, kan şekeri ölçümlerini yapmak, halkımızın yaptıkları sporları bilinçli olarak yapmalarını sağlamak ve bilgilendirmek amaçlarımız arasındadır'' dedi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Sağlık

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir