Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

İstanbul'da 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Töreni Üsküdar'da yapıldı

Paylaş :
Rating :
Açıklama : İstanbul'da yaklaşık 2 milyon 700 bin öğrenci ders başı yaparken yeni ders yılının başlamasına ilişkin program üst düzey bürokratların katılımıyla Üsküdar Saffet Çebi İlköğretim Okulu'nda yapıldı.

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına ilişkin olarak Üsküdar Saffet Çebi İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirilen programa; TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi ve AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Halis Yunus Ersöz, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Haşmet Cihangir Kadakal, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, İl Özel İdaresi temsilcileri, okul müdür ve öğretmenleri ile öğrenciler katıldı.

Törende bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ise ''Tarih ve Kültür Şehri'' Üsküdar'da yeni bir eğitim öğretim sezonunun başlamasının mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Belediye olarak eğitime katkı adına öğrencilerin faydalanabilmeleri için spor salonları, derslikler, toplantı salonları yaptıklarını söyleyen Mustafa Kara, yeni öğretim sezonuna girilirken Saffet Çebi İlköğretim Okulu bünyesine kattıkları Spor Salonu'nu açmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2083
Tarih : 18 Eylül 2012
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.