Erdulus [ 31 Ekim 2014, 00:40 ]
Sayın başkan mahkeme kararı durdurulan parsel numarasını bir gecede değiştirip ondan sonra mahkemenin karar verdiği parsel farklı diyerek kimi kandırmaya çalışıyorsunuz.Parselin değiştirildiği tarih ve mahkemenin karar tarihini de açıklayın madem.İş camiye karşı çıkmak değil kanunsuzluğa karşı çıkmak.Yakında Validebağ yeni gezi olursa bunun tüm sorumlusu sizsiniz...
doğrudan yana [ 27 Ekim 2014, 10:44 ]
Sayın başkan bölge halkının o alana cami yapma gibi bir isteği olsa inanın size gerek yok ihtiyaç olan yerde vatandaş kendi imkanlarıyla yapıyor zaten.Bu tür şeyler için o bölgede yaşayanlardan bir bütün içerisinde istek gelmesi lazım gördüğüm kadarıyla böyle bir istek yok hatta isteği bırakın millet çadır kuracak kadar tepkili.Böyle bir durumda bu işe devam etmek istemek en fazla partiye zarar verir çünkü ister istemez orada gerginlik çıkıyor zabıta polis sert kullanıyor o sert kullanılan insanlar orada oturuyor komşusu akrabası orada oturuyor bu kadar insanı seçmen kitlesini karşıya almak mantıklı değil.Eylem yapanlar içerisinde Ak partiye oy vermiş bir sürü insan var dikkat edin o bölge halkının gelir seviyesi yüksek büyük çoğunluğu CHP ye oy vermez verenide vardır fakat Ak parti ciddi oranda oy alıyor bölgeden bunu yok etmeye hakkınız yok.Ben bunları bazı şeylerin farkına varın diye yazdım şurada seçime 8 ay kala size bu fırsatı Ankara da vermeyecek birkaç gün içinde size müdahale edilecek zaten Ankara kulislerinde konuşuluyor.Siz kendi isteğinizle vazgeçin bence karizmayı çizdirmeyin oraya cami falan yapamazsınız bu saatten sonra kendi partinizden tırpan yiyeceksiniz yeterince büyüdü bu olay daha büyümesine müsaade etmezler biz kahraman aramıyoruz bunu bilin.
yasin [ 24 Ekim 2014, 18:15 ]
başkanlık koltuğu vasfı atarım keserim mahalle ağzı jargonuyla olmuyor Hilmi bey ses tonunuzu biraz daha nazik kullanının..
validebağ [ 24 Ekim 2014, 13:33 ]
Tapusu belediyeye ait olan mülkler kamu malıdır. Şahsi mülkünüz değildir. Her istediğinizi yapamazsınız. Orada yaşayan halka ve ilgili stk'lara sorarak halkın talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmelisiniz. %80 oranının hangi ankete, çalışmaya, oylamaya dayandığını da açıklamak zorundasınız. Halkın talebi oranın otopark olarak kullanılması değil, yeşil alan olarak düzenlenmesi. Ayrıca, yürütmeyi durdurma kararı size ulaştırıldı. Ayak oyunlarıyla parsel numaralarıyla oynayıp inkar ediyorsunuz. Sıkışınca yalana başvurup kamuoyunu yanlış yönlendirmeye hakkınız yok.