validebağ [ 29 Mayıs 2014, 14:54 ]
Yalan söylüyorsun. Koruda ne fare var, ne tinerci. Hatta bazılarınız abartıp satanist ayini yapıldığını bile iddia edecek kadar küçülüyorlar. Anlamadığınız şu: Koru başka birşeydir, park başka birşey. Parkı heryere yapabilirsin, yapay bir şekilde ağaçlandırır, taşıma şebeke suyuyla göletler, havuzlar, şelaleler yapabilirsin. Ama bütün bunlar hiçbir zaman doğal bir korunun ekosistemini vermez. Mevcut koruya bunları yapmaya kalkarsan da mevcut doğallığını ve ekosistemini mahvedersin. Yeşil alan trendine gelince, asıl niyetiniz ortaya çıkıyor. Şu an doğal orman alanı olduğu için yeşil alan istatistiklerinize dahil olmayan Validebağ, içine suni yapıları doldurunca yeşil alanlarınıza dahil olacak. Böylece Validebağ'ın siyasi rantını yiyeceksiniz. Bu yalanlarınızla halkın nezdinde öyle bir güven kaybettiniz ki, söylediğiniz herşeyin altında başka bir gizli ajanda arar olduk. Ha, buluyoruzda..Maalesef..
Ayhan Ahmet [ 22 Mayıs 2014, 14:38 ]
Hilmi Türkmen : [email protected]

Bizzat sizlerde fikrinizi yazın
Önder [ 28 Nisan 2014, 23:51 ]
Validebağı tinerciden kurtarma edebiyatı yapacağına, o çocukları tinerden kurtamanın yollarını arasan diyecem ama o işte rant yok dimi başgan.. çocuk başına 500.000 tl deseler eminim evinde bile o çocuklara bakarsın...
Önder [ 27 Nisan 2014, 12:20 ]
kedi kadar fare dediklerin KİRPİ...hadi diyelim fare olsun, senin belediye binanda fare yokmu, neyi halka açıyorsun..? yalan edebiyatı yapma, orası halka açık zaten...havuz yapacakmış pehhh neyin havuzu o ? yarın etrafına 2 tabure atar yandaşlara peşkeş çekeceksin, lafın kısası validebağı sana yedirmezler...
Emine Gözaydın [ 20 Nisan 2014, 00:14 ]
Haftanın 3 günü yürüyüş yaptığım koruluğu tekinsiz, tehlikeli bir yermiş gibi lanse ediyor olmanız, benim nezdimde sizi yalancı yapar. ( kendi ellerinizle gelip kötülüğü oraya koymayasınız sakın ). Validebağ Koruluğu çok sevdiğimiz sincaplarımızın, papağanlarımızın -kuşlarımızın-, köpeklerimizin ve daha bir çok canlının yaşam alanıdır. 25 yıldır bir fareye denk gelmedim ama olmasının da benim için bir sakıncası yoktur. Orası bir KORU. Ve olduğu gibi KORUYUNUZ lütfen. Piknik alanları yapacakmışsınız ? Biz zaten korulukta bol bol piknik yapıyoruz. Düğün salonları mı ? Korulukta doğanın sesinden başka bir şey duymak istemiyoruz.. ( Koruluğa gelip Kuran okuyan teyzelerimize de bir sormak lazım, göbek havası eşliğinde Kuran okumayı tercih ederler miymiş . Kısacası kocaman bir HAYIR diyorum size.
seda durmuş [ 18 Nisan 2014, 13:18 ]
validebağ korusunda ne tinerci ne de kedi kadar fareler vardır. orası zaten halka açıktır sizin asıl amacınız orayı ranta açmak ama korumuzu size yedirmeyeceğiz!