doğrudan yana [ 05 Nisan 2014, 10:03 ]
Ben hiç zannetmiyorum bu mazbatanın sizde fazla kalacağına 10 bin zarf fazla şu an sandıklarda,birleştirme tutanakları tamamen yanlış bilgilerle dolu,bir çok ıslak imzalı tutanak karalama tahtasına dönmüş,bunları yargı görmezden gelemez eğer gelirse Hilmi Türkmen Üsküdar da belediye başkanlığı yapamaz her vatandaşla karşılaştığında bu soru sorulur kendisine...yukarıda allah var seçimin galibi müftü gerisi yalan..heee birde bu işin hesabını ilahi adalet sorarsa vay bu hırsızlığı yapanların haline..
Arda [ 04 Nisan 2014, 10:54 ]
Yaptığınız her olumsuz yönetim hamlesinde, söylediğiniz her olumsuz sözde, akıllara rakibiniz Sn. İhsan Özkes'in geleceğini bilmenizi isterim. İmar vs. derken binbir türlü vaatlerle ite kaka alınan seçimin bu denli tartışmalı olması, ilişkiniz olsa da olmasa da üzerinizde bulunan bir yük.
Umarım Ak Parti'nin genel olarak insanımızı ayrıştırma mantalitesini bi kenara bırakır ve herkes için, herkesi kucaklayacak icraatlar, kararlar verirsiniz.
Hayırlı uğurlu olsun. Üsküdar'ımız çok daha güzel olsun.
imar mağduru [ 03 Nisan 2014, 18:45 ]
öncelikle hayırlı olsun sayın başkan.
üsküdarın genel sorunun imar olduğunu, başbakan üzerinden yürüttüğünüz kampanyanın yanlış olduğunu belirtmek isterim.imar verdik diyorsunuz??verdiğiniz imarla ancak köpek kulübesi yapılır.tapu sorunu var diyorsunuz???herkesin yeri belli.yurdu belli.kim.kimin hakkını neden.nasıl yiyecek??
2009 seçimlerini %8,6 gibi bir farkla alırken,2014 seçimlerini %2.5 gibi bir farkla alarak bu mağduriyetin farkında olmanız gerektiğini belirtmek isterim.
Volkan [ 03 Nisan 2014, 18:20 ]
Resimdeki TC doğru ise buzlu hale gelmesi doğruolur bence
fatma [ 03 Nisan 2014, 16:23 ]
beladiye başkanı seçilen hilmi türkmen başarılarının devamını dilerim allah hayırlı etsin
murat37 [ 03 Nisan 2014, 16:12 ]
sayın başkanım
öncelikle hayırlı olsun
yavuztürk mahallesi sakinleri olarak sizleri destekledik,kadir abimizle birlikte mahalleye verdiğiniz kentsel dönüşüm sözünüzü ilk icraatlarınız arasına alarak başlatmanızı seçmenleriniz olarak bekliyoruz.