Osman [ 20 Şubat 2014, 13:15 ]
Seçimlerden sonra bu iş keyfe bırakılmayacak göreceksiniz,oy kaybı kaygısıyla şimdi adım atılmıyor.Sayın Muharrem Terzi'nin de yazdığı gibi kişi 200 mt.ye 10 daire yapmış utanmadan aynısını istiyor.Benim arsam 39 yıldır boş tek kuruş hayrını görmedim bu ve bunun gibi kural tanımaz "bazı" aç gözlüler yüzünden mağduruz şu an.Kul hakkı yiyor bunlar.Ama inşallah seçimlerden hemen sonra çözülecek bu sorun.
necip [ 17 Şubat 2014, 08:25 ]
bız 40 senedır m.akıf Ersoy mah.oturuyoruz buralardaki en buyuk sorun ımar eskı bınalar bos bekleyen arsalar hılmı bey sonunda olayın cıddıyetını anlamış gerçekler acıdır 12 senedır başkan yrd. hep gecıstırme yaptınız artık ılgılenın buralarla yenı düzenlemelerle buralara okul hst yasam merkezı parklar yapılabılır ıst. gobegınde sorunlu 14 mahalle en cok oy aldığınız ama ılgılenmedıgınız mah. gerı kalmış mahalleler nasıl olsa seslerıcıkmıyor oylar cepte BILAL BEYE teşekkürler ılgılendıgı ıcın cevre bakanıyla bır röportaj yapsanız gelsın buraları hızlandırsın zıyaret etsın sızlerı dinlerler tskler ZIYA BEY bızlerın sesı olun yanımızda olun çocuklarımıza güzel eserler bırakalım bız çamurlar ıcınde kaldık onlar zorluk cekmesın barı
muharrem terzi [ 15 Şubat 2014, 21:33 ]
Sn.Bşkn. Yrd.
Siz hiç Burhaniye mahallesinde tur attınız mı ?
Hissedarlar birleşin diyorsunuz ama 200m2 yeri olan ve kendisine 10 daire yapan adamı kontrol altına alamıyorsunuz.
Ben bu vatandaşa birleşelim diyince 200m2 ye 10 daire istiyorum cevabı alıyorum. Neden ben bir başkasının yasal olmayan rahatlığı yüzünden mağdur olayım.
Siz belediye olarak burada ne oluyor demedikçe bu iş çözülmez.
Çözülmesi yolunda da 4 sene hiçbirşey yapmadınız !