Fahri [ 30 Aralık 2013, 14:35 ]
Sayın vatandaş, yorumunun neresini düzelteceğimi şaşırdım. Neresine dokunsam dökülüyor. Yalnızca şunu söyleyeyim, bir CHP'li olarak değil, vicdan sahibi bir vatandaş olarak yazdım ben o yorumu. Ülke yolsuzluk skandalıyla çalkalanırken bir gazete bu konuda tek kelime etmiyorsa, yandaşlığın doktorasını yapmıştır. Ben hiçbir siyasi partinin sözcülüğünü yapmıyorum, yetim hakkının derdindeyim. Sana da tavsiye ederim. İstersen siyasi tartışma da yaparız fakat bu konuları ben ideolojiler, siyasi tarih ve ekonomi-politik üzerinden tartışmayı tercih ederim. Yetim hakkı ise tartışma götürmez, siyaseten dahil olduğun tarafla da bir ilgisi olamaz. İnsan olmakla, vicdan sahibi olmakla alakalı bu konu..
vatandaş [ 27 Aralık 2013, 11:49 ]
sayın fahri herede kaldı basın özgürlüğü? sizin gibi düşünmeyen herkes suçlumu? ben bu siteyi uzun zamandır ziyaret ederim üsküdarda chpyle ilgili bir habr varsa kesin buradadır. anlaşılan siz burayı sözcüü, yurt, gerçek gündem vs ile karıştırıyorsunuz? asıl yandaş sizsiniz chp cemaatle anlaştığı her yerde yazıyor siz bu kafayla muhalefette demir atarsınız iyi gideş işlere çelme takarsınız işte chp bu iktidara gelseniz allah korusun bu ülkenin başına ne çoraplar örersiniz
Fahri [ 27 Aralık 2013, 10:38 ]
Siteye CHP ile ilgili bir iki haber kondu diye yandaş olmadıklarına inandınız mı gerçekten? Türkiye yolsuzluk, rüşvet ve kara para skandalıyla çalkalanıyor, anayasal düzen çökme noktasında, bu durumla ilgili 2 kelimelik bir haber görebildiniz mi bu sitede?
Serdar Köksal [ 24 Aralık 2013, 11:55 ]
Sadece üsküdarda değil, tüm Türkiye'de örgüt üyesi olan, geçmişi temiz olan, şaibelere karışmamış kadın ve genç adayların aday yapılmasını önemsiyoruz.
Bu anlamda İstanbul da aday olan bir kaç kadın adaydan birisi olan Aysel Can Ekşi'nin üsküdar aday adaylığını da önemsiyoruz ve Genel Başkanımız Sn Kemal Kılıçdaroğlu'nun en doğru kararı vereceğine de inancımız tam..
vatandaş [ 24 Aralık 2013, 11:26 ]
çok başarılı bir haber olmuş tweeterdanda sizi takip ediyorum. geçen gün size yandaş diyenler bu haber için ne diyordur acaba merak ediyorum? aldığım bir duyuma göre irfan beyin aday yapılmayacağı söyleniyor. üsküdarda herkesi kucaklayan bir aday belirlenmesi gerekiyor
PM Üyesi [ 24 Aralık 2013, 00:23 ]
Yukarda yapılan haber tamamen asılsızdır. Parti meclisinde konuşulan tek şey eğilim yoklamasından çıkan isimlerden aday açıklanacağıdır. ve geri çekilme sebebinin parti içiersinde yapılan eğilim yoklamasında yapılan sıralamanın içerde bazı kişiler tarafından sıralama değişikliğidir. Genel başkan istanbuldan gelen bu haberden dolayı durdurmuş problemli olmayan aday üzerinden birinci çıkan adayları atayacağını söylemiştir. Bu yapılan haber aysel hanıma ve diğer adaylarada zarar vermektedir. Bilginize!