MUHİDDIN GURDAL [ 27 Ekim 2013, 00:40 ]
yalan yalan kullıyen yalan sadece sinan başkanın dediği gibi ALGI OLUSTURULMAK İSTENIYOR.. AK PARTİ TESKİLATI BU TUZAGA DÜŞMEZ
Rıza HOCA [ 22 Ekim 2013, 16:31 ]
Başkanımız Mustafa KARA'dan Allah (cc) razı olsun,hakkımız helal olsun ona, Mustafa KARA aday olmuyorsa Üsküdar'a Zekeriya ERDİM yakışır.Kültürü,iletişim becerileri, namusu ile Zekeriya Hoca sadece parti teşkilatının değil bütün eğitim camiasının da bir numaralı adayıdır.Muhterem Başbakanımız Tayyip ERDOĞAN Üsküdar’a yıllarca karşılıksız hizmet etmiş ,girilen tüm seçimlerde partimizi daha büyük başarılara taşımış, Zekeriya ERDİM’i değerlendirmelidir.Mustafa KARA döneminde Üsküdar büyük bir kültür merkezine dönüştü, Zekeriya ERDİM döneminde de büyük bir Eğitim Merkezine dönüşür inşaallah.Hayırlı olsun.
doğrudan yana [ 22 Ekim 2013, 14:10 ]
Keşke Hilmi Türkmen aday olsa...ne bombalar patlıyor o zaman göreceğiz...Mustafa Kara başka destek verecek adam bulamamış mı?...
Rıza HOCA [ 22 Ekim 2013, 13:02 ]
Başkanımız Mustafa KARA'dan Allah (cc) razı olsun,hakkımız helal olsun ona, Mustafa KARA aday olmuyorsa Üsküdar'a Zekeriya ERDİM yakışır.Kültürü,iletişim becerileri, namusu ile Zekeriya Hoca sadece parti teşkilatının değil bütün eğitim camiasının da bir numaralı adayıdır.Muhterem Başbakanımız Tayyip ERDOĞAN Üsküdar’a yıllarca karşılıksız hizmet etmiş ,girilen tüm seçimlerde partimizi daha büyük başarılara taşımış, Zekeriya ERDİM’i değerlendirmelidir.Mustafa KARA döneminde Üsküdar büyük bir kültür merkezine dönüştü, Zekeriya ERDİM döneminde de büyük bir Eğitim Merkezine dönüşür inşaallah.Hayırlı olsun.
Rıza HOCA [ 22 Ekim 2013, 09:42 ]
Başkanımız Mustafa KARA'dan Allah (cc) razı olsun,hakkımız helal olsun ona, Mustafa KARA aday olmuyorsa Üsküdar'a Zekeriya ERDİM yakışır.Kültürü,iletişim becerileri, namusu ile Zekeriya Hoca sadece parti teşkilatının değil bütün eğitim camiasının da bir numaralı adayıdır.Muhterem Başbakanımız Tayyip ERDOĞAN Üsküdar?a yıllarca karşılıksız hizmet etmiş ,girilen tüm seçimlerde partimizi daha büyük başarılara taşımış, Zekeriya ERDİM?i değerlendirmelidir.Mustafa KARA döneminde Üsküdar büyük bir kültür merkezine dönüştü, Zekeriya ERDİM döneminde de büyük bir Eğitim Merkezine dönüşür inşaallah.Hayırlı olsun.
Ahmet TOKKAN [ 21 Ekim 2013, 00:06 ]
Hilmi TÜRKMEN,Mustafa KARA'dan sonra,Üsküdar için biçilmiş kaftandır,on yıldır Belediye Başkan yardımcılığı gibi önemli bir görevin üstesinden fevkalade geldi,Allah yardımcısı olsun,kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.
yavuztürk [ 19 Ekim 2013, 17:03 ]
Yeni adaylar çıktıkça yeni 'yorumcular' olacaktır.İmar sorununa çözüm isteyenlere karşılık,istemeyenlerin oyu bizim adayımıza yeter demek istiyor galiba,ama bu kaçak yapı demagojisiyle zor.İmar sorunu kaçak binalarsa istanbulun yarısı kaçak bina, hepsini yıkarsınız sorun 'basitçe' çözülür.İnsanların oyunu başarılarından dolayı başbakanımıza ve Kadir Topbaş'a vermesi kadar,Üsküdar'da sorunlarını çözmeyen eski belediye yöneticilerine vermemeside doğaldır.Can rumuzlu arkadaşta Ak Parti derken, üsküdar'daki eski yöneticilere oy yok demek istedi herhalde.
Volkan [ 18 Ekim 2013, 17:49 ]
Mustafa Kaya bey siz nederde yaşıyosunuz. Adamlar dibimizde Eksen yap 50 kat bina dikiyor.Onlara var da bize mi imar yok. Aslında yavuztürk çok değerli bir yer ve bunu onlarda çok iyi biliyor ve ucuza kapatmak istiyorlar. İnsanları yıldırma politikası uyguluyorlar.Biz 31 sene bekledik gerekirse bir 31 sene daha beklerim.Ama kimseye hakkımı yedirmem. Bende 3 alacak sonra 30 satacak yok öyle bişey.
hasanÖZER [ 17 Ekim 2013, 21:46 ]
üsküdarda iki dönemdir belediye başkanlığı görevini layıkıla yapıyo,belediye başkanlığa en çok hilmi başkanımız hak ediyo...
Erdulus [ 15 Ekim 2013, 23:15 ]
Arkadaşım yine bilgi sahibi olmadan ve araştırmadan yazıyorsun..Yapılan binaların hangisi imara göre yapılmış.Hepsi imardan fazla 150-200 metrekare..Bizim şikayet etmediğimiz yer yok ve etmemize gerek te yok görünen köy ortada..Oy senin oyun elbet dilediğin gibi kullan.Şu da unutulmasın sayın başbakan bile imar sorununun farkında ve başkan kara ya imar sorununu bir an evvel çöz diyeli 6 ay oldu..Hani çözüm...Lütfen bilgi sahibi olup öyle yazalım...Biz makul bir artış olsun tapulu yerimize depreme dayalı ev yapalım diyoruz.Fazla bir şey de istemiyoruz..Ve Yavuztürk mah.şöyle bir dolanın halkı ve gerek siz gerek belediye halkı dinlerse anlaşılır..Fikirtepe ve ümraniye ye verilen izin verilsin yeter...Hemen 150 metre karşımızda ümraniye de 10 katlı binalar varken ve hemen arsanın yanında 200 metrekareden 5 katlı bina dururken sana % 15 imar verilmesi hakmı değilmi iş işten geçmeden belediye kararını versin..Yoksa seçmen verecek kararını...
mustafa kaya [ 15 Ekim 2013, 11:59 ]
İmar sorununun çözülmesini istiyen can rumuzlu kişi sorun çözülmezse Akp ye oy vermeyeceğim diye tehditte bulunmuş.erdulus isimli kişide beni demagoji yapmakla suçluyor.oy benim oyum eğer Akp kime haksız menfaat sağlarsa buna imar da dahil ben oyumu Akp ye vermeyeceğim.ne demek imar az o yüzden inşaat yapamıyoruz.azsa az.madem öyle git imarı fazla olan yerde arsa al.arsanın yanına bina yapanlar eğer yasal değilse şikayet et.
Erdulus [ 14 Ekim 2013, 15:03 ]
Sayın Mustafa Kaya bey.Can arkadaşın kaçak insaatına ruhsat verirseniz oy yok diyorsunuz da benim yavuztürkteki arsamın her iki tarafında çıkan binalar yasal mı peki..O zaman onları da yıksınlar.Burada demogoji yapma.Yasak varsa herkese olmalı.Sonra oradaki arsaların hepsi tapulu imar izni de var ama oranlar düşük olduğu için kimse yanaşmıyor.Lütfen önce araştır sonra yaz....
Mustafa kaya [ 11 Ekim 2013, 19:22 ]
Can rumuzlu kaçak inşaat yapan kişinin imar problemini çözerseniz bende akp ye oy vermiyeceğim.
CAN [ 11 Ekim 2013, 18:37 ]
üsküdarın yıllardır imar sorununu çözemeyen AKP ye oy falan yok artıkkk.
Halil Öztürk [ 11 Ekim 2013, 17:20 ]
Yıllardır Üsküdar ilçemizde başkan yardımcılığı görevlerini layıkıyla yerine getirmiş bulunan, saygıdeğer Av.Hilmi Türkmen'e halkın içinden birisi olması hasabiyle de ayrıca destek olunması gerekmektedir.Sadece çalışma ve hizmet odaklılığı takdire şayandır.Birilerinin desteği değil halkın gücünün ortaya çıkması adına büyük bir adım olacaktır.