imar mağduru [ 11 Ekim 2013, 23:20 ]
Aynı çorbayı ısıtıp ısıtıp insanların önüne koyuyorsunuz.
Münferit bir imar vererek insanların dilediği gibi bir yapı yapmalarına izin vermeniz gerekirken,
herkezin birleşmesi gereken bir imar çalışmasından bahsediyorsunuz.
Hükümet sizde.Belediye sizde.bu insanların imar mağdurluğunu başka kim çözebilir???
Tapu sahipleri bir araya gelmeli diyorsunuz.Onlarca,yüzlerce insanların anlaşması bu kadar kolay mı??
Ama büyük firmalara imar vermesini iyi biliyorsunuz..Vergi zamanlarını afişler asarak hatırlatmasını iyi biliyorsunuz.
Bulunduğunuz makamlar,insanlara yardım etme,onlara hizmet etme işi.bir meslek edinilme yeri değil..
yapılan bu çalışmanın da diğerleri gibi bir yerde tıkanacağına, 'biz çalışmamızı yaptık.bundan sonrası sizin anlaşmanıza bağlı'der gibisinden kaçış ve bahane yolu.
yavuzturk [ 09 Ekim 2013, 11:16 ]
Sayin mahalle sakinleri 22 ekim son gun imar planlariyla alakali itirazlar herkez gitsin tapusuyla itirazini etsinler hakkinizi savunun.
emrah [ 07 Ekim 2013, 19:24 ]
ak partı kacyıldır bu sorunu cözemedı durum ortada baska care yok kesınlıkle bu sefer ak partıye oy vermem ve aılemı ve sulalemı ve cevremıde verdırmıcem yeter artık korkudan gozlerımıze uyku gırmıyor yıkılıcak bınalarımız dıye sızın derdınız ne vatandasın su yok burda zamannında hukumet ızın vermıcektı vermıs herkez yapmıs kımı cıkarmaya calısıyorsunuz kaç bın ınsan var burda.
muslüm [ 07 Ekim 2013, 19:21 ]
fikirtepeye helal olsun vatandas sesını duyuruyor bakın gundemden dusmedı ve alıcaklarını aldılar uyanın mıllet ak partıye oy yok.
aliosman [ 07 Ekim 2013, 19:19 ]
1,5 emsal niye ya bu kadar vatandas nereye gitsin aynı ımarı vermıssınız degisen ne oldu acıkmala yapın artık yeter mılletın sabrı tastı ya ya yapın ya bız sesımızı duyuralım yavuzturk mah kımsenın haberı yok teskılat gezıyor hep kendıne meclıs uyesı masallah.
gokmen [ 07 Ekim 2013, 16:13 ]
Arkadaslar hersey belli oldu fazla beklemenin anlami yok itiraz edilcek tekrar dosya gidicek filan hergun deprem oluyor binalar yikilcak olenler olcek yani bu ise dur demenin vakti gecti herkezin evinde internet var toplanlim sesimizi duyuralim istanbulun gobeginde yasiyoruz ya sesimizi duyurmazsak toplanmazsak inanin anca yazariz boyle lutfen arkadaslar duyarli olalim gerekirse cikalim tv lere evlerimizin direklerini gosterelim.
ahmet [ 07 Ekim 2013, 10:42 ]
adamlar resmen bizimle dalga geçiyorlar. daha önceki imarı aynen uygulamışlar bize müjde diye duyuruyorlar.bizde mal gibi duruyoruz.ama fikirtepe için ellerinden gelen herşeyi yaptılar.sit alanı olan şehrizar konaklarına istedikleri imarı çıkkartılar.ama biz koyunlara gelince hiçbir şey yok.çünkü onların koyunuyuz nasıl olsa seçim zamanı yine onlara verceğimizi biliyorlar.ama chp li fikirtepelilerin oylarını almak için herşeyi yapıyorlar.ama inanın yinede oy alamıyıcaklar fikirtepeden.onun için bu seçimde üsküdarda asla akp ye oy vermeyeceğim.ister inanın ister inanmayın 2002 den beri her seçimde akp ye oy vermiş biri olarak söylüyorum.
cahit [ 07 Ekim 2013, 09:26 ]
yavuzturkke 2 donemdır soz verılıyor ne oldu hazıne malıda oturuyorduk bızde zamanında geldık parayla aldık ev yaptık vergımızı odedık elektırık su telefon dogal gaz verıldı 25 senedır oturuyoz bır cıvı bıle cakamadık buraya mahkum olduk evler eskı basımıza yıklıcak sımdı 2b cıktı basvuru yaptık busefer sahıplerı varmıs dıyor ıstanbul mal mudurlugu bız tanımıyoz madem bu yetkılıler bılıyor buna bır care bulsunlar 2b umıtlendık bas vurduk 2 sene olcak su yavuzturk sorunu cozulsun artık sesımızı duyun artık 1500 tane geco kondu var bu kadar mıllet nereye gıtsın bır gelın bızı dınleyın bız herkes gıbı merkezde yasamıyoz hıc bısı yok mahrumıyet bolgesı gorenler burası ıstabulmu dıyorlar sasırıyorlar
ali [ 06 Ekim 2013, 23:04 ]
yani şimdi boğazı direkt gören ;5 katlı 30 yıllık bir apartman yıkıldığında; yeni yapılanı kaç katlı olacak..
muammer şen [ 05 Ekim 2013, 22:34 ]
Yorumunuz site kurallarına uygun bulunmadığı için yayınlanmamıştır!
Muammer [ 05 Ekim 2013, 22:27 ]
Yorumunuz site kurallarına uygun bulunmadığı için yayınlanmamıştır!
mustafa altınok [ 05 Ekim 2013, 18:16 ]
Bu planla seçim kaybedilmesi garanti olmuş 3 , 5 adamın (büyük abilerin) sıkıntıları çözülmüş seçime az kaldı sayın başkan aday değilsiniz biliyoruz ama bunun vebalini öte tarafda ödemek zordur YARADAN NE DER BOYNUZSUZ KOYUN BOYNUZLU KOYUNDAN HAKKINI ELBET ALACAK bu kadar ince işte bu işler.
osman [ 05 Ekim 2013, 11:56 ]
Herkez gordu imar vermiyorlar yillardir daha otesi varmi sayin mahalle sakinleri bunu ak parti cozemiyor secimlerde herkez bu rezaleti gostermeli.
yavuztürk [ 04 Ekim 2013, 20:38 ]
Boş müstakil arsası olan büyük adamlar vardı,onların işini halletmişler. Müjde gibi sunuyorlar. Seçime kadar oyalarken bile, göz boyayarak çamlıca'da, mehmet akif'te, küplüce'de siteler yapmaya başladılar.
ali [ 04 Ekim 2013, 15:04 ]
Ayni planlari gonderilmis degisen ne yavuzturk mah ayni kaldi yine secim geliyor hic merak etmeyin siz oturun o bos koltukta.