Fahri [ 26 Ağustos 2013, 15:59 ]
Tam zamanıdır, Üsküdar'da tepki hiç bu kadar büyümemişti. Validebağ talanı, Paşalimanı parkını ranta kurban etme, Kuzguncuk bostanındaki gizli planlar, imar yoluyla özel mülkleri gaspetme, istimlak tehditleriyle esnafı canından bezdirme, 10 yıldır şantiye halindeki meydan, altunizade trafiğinin rezaleti, Çamlıcaya cami inadı, vs.vs... Üsküdar hiç bu kadar kötü yönetilmemişti. Düzgün bir aday çıkarsa bu kez sandık sonuçlarına yansıyacak ve yönetim halka geçecek inşallah.
ahmet aslan [ 25 Ağustos 2013, 13:23 ]
üsküdarda halk iktidarına ihtiyaç var halk partisinde 5 aday adayının yarışa katılması arzusu gösteriyor üsküdarda halk partisi kazanacak
yavuz [ 24 Ağustos 2013, 14:55 ]
imar konusunu işlesinler her seçim dönemi insanları aldatıyorlar.hazırladıkları ,mar planlarını çevre bakanlığında bekletiyorlar seçimden sonra açıklanacak çünkü bu planlar imar sorununu çözmüyor.şehrizar konaklarının imarını işlesinler .mesanın yeşil alanı nasıl aldığını işlesinker.unakıtanın için imar kaç ayda hazırlandıonu anlatsınlar.14yıldır askıya çıkamayan imarın sebebini sorsunlar.