ahmet [ 27 Ocak 2009, 18:30 ]
Üsküdarlı Belediyeciği kimin yapabildiğini gördü..Mehmet Çakır Üsküdarlıya ders oldu ..Üsküdarlı Yılmaz bayata bıraktıgın yerden devam et diyecektir..
Ahmet TOKKAN [ 10 Ocak 2009, 17:06 ]
AKPARTİ Üsküdarda enaz % 45 iie seçimi göğüsler,diğer partilerin durumu hiç önemli değil bence.
Mete [ 09 Ocak 2009, 03:25 ]
Benim gönlüm Mehmet Çakır'dan yana, inşallah Ak Parti onunla devam eder
M.Ali [ 08 Ocak 2009, 16:21 ]
Bence Yılmaz Bayat ismi en şanslı isimdir. Ak partinin gerek Çakırla gerekse diğer adaylardan biriyle oy kaybına uğrayacağı kesin keza adaylari içinde yıldızı parlayan bir kalitede kimse yok.

CHP ise kemik oyunu alıp 3. parti olur diye düşünüyorum
üsküdarlılar platformu [ 07 Ocak 2009, 22:55 ]
şimdilerde duyuyorum bir sessiz başkan adayı daha çıkmış ismet yıldırım diye biri efendim tayyip beyin adamıymış üsküdarın adamı olmayan her kimse ak pati belediye başkanı olmaya hakkı yoktur. tepeden inme üsküdar ın içinden çıkmayan ahbap çavuş ilşikileri ile üsküdara aday konacaksa yazık bu partiye emek veren teşkilatlara o ilçe başkanına yönetim kuruluna mahalle temsilcilerine ve meclis üyelerine sesi çıkmayan her kimse koltuk sevdalısı her kimse onlara yazık üsküdarı sahipsiz bulup akaraba eş dost ilişkisi ile belediye başkanı arayan zihniyete yazıklar olsun.. seçim sürecin de yaşanan bu sıkıntılara üsküdarla sınırlı olmadıgını görüyorum umarım üsküdar bunu yaşamaz ve sayın başbakan tayyip erdogan bizi yanıltmaz umudumuz u ve ümidimizi kırmaz ithal belediye başkanı istemiyoruz üsküdar sevdası üsküdar gönüllüsü dirayetli burda emegi olan biri olsun saygılarımla...
Bülent YAZICI [ 06 Ocak 2009, 14:52 ]
İSMET YILDIRIMLA AKP SEÇİMİ AÇIK ARA ALACAKTIR HERKES GÖNLÜNÜ RAHAT TUTSUN DOSTLAR.
yorum34 [ 04 Ocak 2009, 23:21 ]
üsküdarın 2004-2009 yılları belediyecilik açısından kayıp yılları olmuştur.. sayın belediye başkanı yetersiz kalmış ak parti üsküdar da   bu yüzden sıkıntılı bir seçim sürecine girmiştir . Mehmet çakırın bu tutumu üsküdarlıyı eski belediye başkanını Yılmaz bayatı arar hale getirmiştir .Sayın çakır Üsküdarlı ların alışık olmadıgı bu tutumuyla ve üsküdara hizmet heyecanı olmayan yetersiz kadrosuylada uyarıldıgı halde devam etmekte ısrar etmiş yanlışı düzeltme yolundada Samimi davranmamış sessizliğini orda da sürdürmüş!   Ve bu olumsuz netice ortaya çıkmıştır. üsküdar kendi sesine önem vermeyen üsküdarın samimi içten sesine sessiz kalan bu başkanı onun üslubuyla layık oldugu yere gönderecektir ..