barbaros şahin [ 19 Ekim 2008, 23:17 ]
yılmaz bayat gelecek allahın ıznı ıle merak etmeyın
orhan mısır [ 18 Ekim 2008, 00:29 ]
yalancı baskan mehmet cakır uskudardan yol alıcak insallah ( uskudar anadolumuza yaptıgı kosteklerden ve verdigi sozleri yerine getirmediginden)
YILMAZ BAYAT. ı mumla arıyoruz .
emrah kıraç [ 16 Ekim 2008, 16:40 ]
Üsküdar gazetesini okurken, Hürriyeti okurken devreye giren ihtiyatlı algı mekanizmalarım kendiliğinden devreye giriyor. Sahibi olan zatı muhteremi az buçuk gözlemlediğimde "acaba kendisi için zemin oluşturma gayretinde mi?" sorusu aklıma takılıveriyor. Geçtiğimiz yerel seçim öncesindeki adaylık gayretlerini bildiğim için, bu soruya evet cevabını alsamda şaşırmam.

Sonuçta bu ilçede Mehmet Çakır'ı da Yılmaz Bayat'ı da çok sevenler var. Alternatif olarak çıkacak yeni adayların çok fazla donanımı olmazsa şanslarının tutacağınıda sanmıyorum. Zekeriya Erdim'in şu şartlarda aday olacağını pek sanmıyorum. Olursada Mehmet Çakır karşısında çok güçsüz bir aday olur.

Zaten bu ülkede Ankara hariç hiçbir il ve ilçede kimse, Tayyip Erdoğan'a rağmen adaylık başvurusunda bulunamayacaktır. Tayyip Erdoğan ve Mehmet Çakır'ın arasında iyi giden ilişki bozulmaz ise Ak Parti farklı bir adayla girmeyecektir seçime. Araları açılırda yeni bir başkan ihtiyacı doğarsada ortalık adaydan geçilmeyecektir. O tarihtede Zekeriya Beyin aday olmasında mantıksız bir durum oluşmaz.

İşin özü Mehmet Çakır'la Başbakanın arasını açmadan hiçbir akıllı siyasetçi aday olmayacaktır. Akılsızları bilemem...

Benim öngörüm önümüzdeki seçimlerde Mehmet Çakır'ın başkanlığının devam edeceği yönündedir. Kendisi başkaca sebeplerden seçime katılmak istemezse onu da bilemem
Ali Süzen [ 16 Ekim 2008, 12:20 ]
Ne demek Şenol abi...
Yerin Başım Üstüne...
Gündemi gene çok doğru bir tespitle 12 den vurmuşsun. Bu seçimde Üsküdar süprizlere açık görünüyor. Bekleyip görücez. Zaman herşeyin ilacı... Başbakan kendi ilçesinde bu duruma düşmemeliydi.
yalçın soysevinç [ 14 Ekim 2008, 12:48 ]
selamlar,
bende yazmayı bıraktın zannettim bayağdır bakmıyordum...yine ses getirecek bir yazı yazmışsın...2 kasımı sonrasını ve tabiki yerel seçimleri izleyeceğiz...umarım üsküdarın lehine olur tüm yarışlar...
iyi günler dilerim