orhan mısır [ 19 Haziran 2010, 14:42 ]
oyumuz saadet partisine fakat etraftan oyle bir baskı varki sanki saadet partisine atılan oylar degersizmiş gibi sizin yuzunuzden oylar bolunuyor ve chp sizin yuzunuzden iktidar olacak gibi bu dusunce belkide yuzbinlerce saadet partilinin oyunu akp e kaydırıyor bence bu secimlerden sonraki secimlerde mhp nin yerini bbp akpartinin yerini ise yeniden saadet partisi alacaktır ..
ashap33 [ 26 Mayıs 2010, 23:30 ]
hangi şartlar ne olursa olsun bizler asla saadet partisinin dışında oy kullanmayız.herkes yorumunu kendisine göre yapsın.biz chp ile akp arasında henüz bir fark göremedik. saygılarımızla.ashap33
Ali Süzen [ 25 Mayıs 2010, 16:17 ]
Mustafa Sarıgül ve TDH üzerinden planlanan SOL hareket, istenilen potansiyele ulaşmadığı için, istikamet CHP'ye yönlendi, öncelikle en büyük engel Baykal başkanlıktan istifa etmek zorunda bırakıldı ve yeniden aday olmayacak hale getirildi. İlerleyen günlerde yada seçimlerden önce SAĞ kesimden diye tabir edilen bir çok insan CHP katılır ise şaşırmayan. Kimin ne zaman katılacağını ise Anketler ve referandum belirleyecek. CHP'ye katılacaklar arasında Mustafa Sarıgül, Abdüllatif Şener, Saadettin Tantan gibi isimleri görürseniz sakın şaşırmayın. Bu komployu hazırlayanların AKP 'yi iktidardan aşağı almak için en ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmadıklarına eminim.

Ancak unuttukları birşey var; Olaylar böyle, bu kadar yandaş olarak devam ederse kutuplaşma ZİRVE 'ye ulaşacak. Tayyip Erdoğan ve AKP bu süreci iyi idare ederse SAĞ yada SOL arasında seçim yapmak zorunda kalacak olan seçmenlerden özellikle SP,BBP ve hatta MHP oy verme düşüncesinde olanlardan AKP'ye ciddi bir oy kayması yaşanacaktır.

Bu rüzgarla CHP yüzde 30 oy oranına ulaşşa dahi kutuplaşma nedeniyle AKP yüzde 45 leri bulacaktır. Olan ise MHP,SP başta olmak üzere diğer partilere olacaktır.
kamil bey [ 25 Mayıs 2010, 16:01 ]
Bir Baykal gider, diğeri gelir, CHP lilik baki kalır. Ayrıca kaset skandalının ortayacıktığı günden beri,bu bir komplodur ve inadına Baykal deyipte arkasında durmayanlar, topluca saf değiştirenler neden bidaha saf değiştirmesin?