Üsk1908 [ 02 Mart 2010, 19:51 ]
Bir stad ya bu kadarmı zor?
tarık [ 01 Mart 2010, 16:31 ]
1908 yılında kurulmuş bir spor kulubünün şuanda stadsız olması ilgili makamları rahatsız etmiyorsa keyiflerini hiç bozmasınlar b kulübü kurunlar emegi olanlar hakkı olanlar brgün bir şekilde hesabını sorar Üsküdarımıza STAD İSTİYORUZ !!!
MURAT DİLEK [ 20 Şubat 2010, 15:02 ]
Yarın bizim için bir dönüm noktası olabilir.
Neden? Çünkü Üsküdar'da oynıyacağız aylar sonra.
Neden? Çünkü maça bize yıllardır destek olmayan Belediye başkanlarımızdan bir tanesi gelicekmiş.
Neden? Çünkü Mecnun Odyakmaz da orada olucak.
Neden? Küsenler, Darılanlar da trıbunde yerlerını alıcak belkı bagırarak belki oturarak ama oturanlar da içinde aşk'ı sevgi yi son noktalarına kadar yaşayacak.

Havanın yarında bugünkü kadar güzel oldugunu görmek istiyorum ki bu stadın dolmasına bir neden olucak bizim için, seviyoruz deli gibi, aşığız herkez gibi DEĞİL bizim aşk ımız farklı biz kerkük de de oynasak ağazımız cıktıgı kadar bagıranlardanız biz ŞAM da da oynasak herzaman yanında olanlarız.. Onlar VAR OLDUKCA Biz olacağız bizi stadsız bırakanları her seferınde söylediğim gibi yine protesto ediyorum bugun balıkesir sporun taraftar sitesinde bir kardeş yazmış ki:
Ulann ne günlere kaldık
Adamların daha stadı bile yok


bu arkadaşı orda da kınadım burda da kınıyorum. Ben bunu okuduguma hiç üzülmedim ama bugun gerek turkcell süper lig de gerek bank asya da okadar takım var ki stadı var ama taraftarı yok ! Ben hem kendimle hem takımımla gurur duyuyorum bu şartlarda bu yerlere kadar gelebilmişler helal olsun demesi gerekirken bu arkadasımız aklı sıra makara yapmış bizle :) olsun canı sagolsun..

Durumun ne kadar kötü yerlerden buraya geldiğine bir örnek le susmak istiyorum. Yılı tam hatırlamıyorum 2.lig den düştüğümüz sezondu ama ben ve birkaç abim her akşam nerdeyse klüb binasındaydık futbolcularla küme düşmemiz kesinleştiği halde iç içe muhabbet ediyor onları tesellı edıyorduk Cunku ruhsuz degıldı onlar cunku ellerınden gelenı yapıyorlardı. Sizce 2.lig de hangı futbolcu sımıt çay la kahvaltısını yapıp maca cıkardı he ? O cocuklar oyle yapıyordu hemde klubun karsısındakı fırına borc yazdırarak okadar sahıpsızdı kı klup..!
Küme düştüğümüzde bi şekilde para bulup gıdıp borclarını kapatmıstım kımseye haber vermeden..

SEVGİ BUDUR ARKADAŞ AŞK BUDUR. BUGÜN BİRBİRİMİZİ VURMAK KIRMAKLA UĞRAŞAN BİZLER BİR DE AYNANIN ÖBÜR TARAFINA BAKALIM.. ÇOK BİRŞEY İSTEMİYORUZ BİZ SADECE ELİMİZDEN ALINAN STADIMIZI İSTİYORUZ

Kendi stadımıza sıgmayan taraftarımız.
http://www.uskudar1908.org/gazetekupurleri/1981sohretlertoplulugu.jpg

ELimizden alınan stadımız ıcın gecmıste duzenlenen kampanya
http://www.uskudar1908.org/gazetekupurleri/1991stadimizgitti.jpg

http://www.uskudar1908.org/gazetekupurleri/27051991AnadoluSampiyon.jpg

açlık grevi [ 20 Şubat 2010, 14:46 ]
az kaldı bızde tekel işcileri gbii 100 kişi başlıcaz aclık grevine sadece 1 kac hafta daha bır adım atılmadıgını gorursek hersey baslıcak yeter artık senelerdır kandırılıyoruz
Orhan Mısır [ 20 Şubat 2010, 01:19 ]
once burhan felegi katakulliyle elimizden aldılar sonrada uskudar belediyesinin yapımında yardımcı oldugu beylerbeyi stadı katakulliyle elimizden gitti bu sese kulak verin artık stad istitoruz cavusdere tanzim bombos !!
suat [ 17 Şubat 2010, 19:10 ]
beylerbeyi spor kulubü kendisine ait tff binasını tff ye devredip yerine tff ye ait olan stadla takas yapmıştır,olan herzaman olduğu gibi üsküdar anadolu spor kulübüne olmuştur,inşallah sayın başbakan bu haksızlığa dur diyecektir
murti [ 15 Şubat 2010, 19:25 ]
köşe yazısı budur işte abi Agzına elıne saglık