Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar Müftülüğü'nde Görev Değişimi

Üsküdar Müftüsü Mehmet Vefa ÖZDEMİR'in Kocaeli'nin Karamürsel İlçe Müftülüğü'ne atanmasının ardından, Üsküdar Müftülüğü'ne...

Üsküdar Müftülüğü'nde Görev Değişimi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Üsküdar Müftüsü Mehmet Vefa ÖZDEMİR'in Kocaeli'nin Karamürsel İlçe Müftülüğü'ne atanmasının ardından, Üsküdar Müftülüğü'ne Haseki Dini Yüksek İhtisas Eğitim Merkezi'nde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Dr. Enver Osman KAAN atandı.

Üsküdar Müftülüğü'nde gerçekleştirilen devir-teslim merasiminde, Dr. Enver Osman KAAN görevi Mehmet Vefa ÖZDEMİR'den devraldı. Devir-teslim törenine Pendik Haseki Dini Yüksek İhtisas Eğitim Merkezi Müdürü Dr. Adil BOR, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan AYDIN ve Üsküdar Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail İLHAN da iştirak ettiler.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir