Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Bu işle kim uğraşacak demeyin!

Sürücü ehliyetini yenileyen vatandaş İl Emniyet Müdürlüğü'nden almış olduğu sürücü belgesinde bazı bilgilerin yanlış düzenlendiğini fark etti ve sürücü belgesi'nin yenilenmesi talebinde bulundu.

Bu işle kim uğraşacak demeyin!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Şikâyetçi vatandaş, gerekli ödemeleri yaparak İl Emniyet Müdürlüğü'nden almış olduğu sürücü belgesinde bazı bilgilerin yanlış düzenlendiğini fark etti ve sürücü belgesinin yenilenmesi talebinde bulundu.

Ancak yeniden düzenlenecek ehliyet için vatandaştan tekrar işlem ücreti istendi. Haksızlığa uğradığını düşünen vatandaş, idarenin hatalı olması sebebiyle kendisinin tekrar ödeme yapmak zorunda bırakılmasının hakkaniyete uygun olmadığı iddiası ile Kamu Denetçiliği Kurumu'na (KDK) başvurdu.

Şikâyeti haklı bulan Kamu Denetçiliği Kurumu, mağduriyetin sona ermesi için İl Emniyet Müdürlüğü ile görüşmeler gerçekleştirdi ve vatandaşın mağduriyeti giderildi. Görüşmeler sonucu vatandaş, herhangi bir ücret ödemeyerek yeni ehliyetini aldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir