Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Anadolu Yakası'nda elektrik kesintisi

AYEDAŞ'tan yapılan açıklamalara göre Üsküdar, Tuzla, Şile ve Sancaktepe'nin bazı mahallelerinde 1 Aralık'ta elektrik kesintisi yapılacak.

Anadolu Yakası'nda elektrik kesintisi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

İstanbul Anadolu Yakası Dağıtım Anonim Şirketi (AYEDAŞ), İstanbul'un Üsküdar, Tuzla, Şile ve Sancaktepe ilçelerinin bazı mahallelerine 1 Aralık tarihlerinde elektrik verilemeyeceğini açıkladı.

Açıklamada, elektrik kesintisi yapılacak yerler şu şekilde belirtildi:

Üsküdar'da; 10:00 - 17:00 saatleri arasında; Validei Atik Mahallesi, Allame, Karamanoğlu, Şair Talat, Murat Reis, Yenidershane, Hacımurat, Reisül Küttap, Payanda, Setaret, Selamet, Allame, Mecitreis, Muradiye Mektebi Sokakları.

Tuzla'da; 09:00 - 17:00 saatleri arasında; Aydınlı Mahallesi, Murat, Firuz, Emel, Ceren, Toprak, Firdevs, Bahçeler, Kervansaray, Gözde, Kar, Sena, Güz, Akik, Sepet, Güneşli, Sarmaşık, Yenibahar, Beşer, Eda, Umut, Tokgöz, Gürsoy Çıkmazı, Nevzat, Tülin, Karakaş, Emrah, Ertan, Aynur, Define, Nihat, Songül, Salih, Özlü Sokakları.

Şile'de; 09:00 - 16:00 saatleri arasında; Sahilköy Mahallesi, Görkemli, İstanbul Sokakları.

Sancaktepe'de; 08:00 - 14:30 saatleri arasında; Osmangazi Mahallesi, Burcu, Şenol, Vuslat, Songül, Sevil, Polat, Işıklı, Metin Sokakları, Fatih Mahallesi, Serçe, Güvercin, Kış, Oğuzhan, Okul, Yunus, Martı, Emre, Gül Sokakları, Hikmet, Mücahit, Mızrak, Selamet, Gelincik, Emirgan, Beraat Sokakları, Zerafet, Atmaca, Karanfil Sokakları.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir