Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

İstanbul'da taksi ücretlerine zam geldi

İstanbul'da taksi ücretlerine zam geleceği duyurulmuştu ve yapılan değişiklikler sonunda yeni tarifeler yürürlüğe girdi.

İstanbul'da taksi ücretlerine zam geldi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

İstanbul'daki yeni taksi ücretleri, açılış ücreti ve kilometre başına ödenecek olan tutar ne oldu?

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da taksi ücretlerine zam yapılacağı duyurulmuştu ve artık İstanbul'da yeni taksi tarifeleri yürürlüğe girdi. Bundan böyle İstanbullular taksi kullanırken zamlı tarife ile ücretlerini ödeyecekler.

Zamlardan sonra İstanbul'da taksi açılış ücreti 2,95 TL'den 3,20 TL'ye yükseldi. Kilometre başına ücret ise 1,83 TL'de 2,00 TL'ye yükselirken, 5 dakikadan sonra 1'er dakikalık bekleme periyodu 0,27 TL'den 0,35 TL'ye yükseldi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

İstanbul

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir