Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

TÜBİTAK proje yarışması'nda Üsküdar'a 6 ödül

TÜBİTAK tarafından Ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlenen proje yarışması sonuçlandı. Üsküdar'da sergilenen projelerin ödülleri Marmara Üniversitesi'nde düzenlenen törenle verildi.

TÜBİTAK proje yarışması'nda Üsküdar'a 6 ödül
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Asya bölgesi'nden 471 proje müracaatı yapılan yarışmada jüri tarafından 100 proje sergilenmeye layık görüldü. Projeler 3 gün boyunca Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde sergilendi.

Marmara Üniversitesi'nde yapılan ödül töreninde konuşmaların ardından, ödüller sahiplerini buldu.

Sergilenen 100 adet projeden 20 tanesi Üsküdar'a ait projelerdi. Üsküdar'a ait sergilenen projelerin dağılımı şöyle; Kuleli Askeri Lisesi 8, Özel Asfa Lisesi 7, Özel İstek Belde, Özel Doğan, Özel İstanbul Fen, Özel Üsküdar Doğa ve Özel Çamlıca Doğa lisesi 1'er proje ile sergiye katıldılar.

Marmara Üniversitesi'nde yapılan ödül töreninde konuşmaların ardından, ödüller sahiplerini buldu. Üsküdar okulları 6 ödül aldı. Kuleli Askeri Lisesi 2 birincilik, 1 ikincilik ve 1'de üçüncülük aldı. Özel İstanbul Fen Lisesi 1 birincilik, Özel Asfa Lisesi ise 1 üçüncülük ödülü aldı. Ödül törenine katılan Üsküdar Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, Kuleli Askeri Lisesi ile Özel Eyüboğlu Lisesi'ne ödüllerini verdi.


Üsküdar Postası


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir