Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar Ulaşımına Rahat Bir Nefes

Hilmi Türkmen İETT Daire Başkanları ve müdürleri ile bir araya gelerek Üsküdar'ın ulaşım problemleri hakkında görüştü.

Üsküdar Ulaşımına Rahat Bir Nefes
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen İETT Daire Başkanları ve müdürleri ile kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek Üsküdar'ın ulaşım problemleri hakkında görüştü.

AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen İETT Daire Başkanları ve müdürleri ile kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek Üsküdar'ın ulaşım problemleri hakkında görüştü. İlçenin toplu taşıma yönünde yaşadığı sıkıntıların dile getirildiği organizasyonda Hilmi Türkmen Başkanları ve Müdürleri dikkatle dinleyerek sık sık notlar aldı.

Hilmi Türkmen İETT Daire Başkanları ve müdürleri ile bir araya gelerek Üsküdar'ın ulaşım problemleri hakkında görüştü.

Üsküdar'ın ulaşım problemlerini tek tek dinleyen Türkmen sorunlar için çözüm bulacaklarını dile getirdi. Başkanların ve müdürlerin önerilerini de alan Türkmen ''Üsküdar'da ulaşımı bir problem olmaktan hep birlikte kurtaracağız inşallah'' diyerek ekip çalışmasının alt edemeyeceği hiçbir sorun olmadığına vurgu yaptı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2014

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir