Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar Müzik Öğretmenleri Korosu İstanbul Programına Renk Kattı

Üsküdar Müzik Öğretmenleri Korosu, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün Cemal Reşit Rey salonunda düzenlediği Öğretmenler Günü programında güzel bir konser verdi.

Üsküdar Müzik Öğretmenleri Korosu İstanbul Programına Renk Kattı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Öğretmenler ve eğitimle ilgili özel seçilen parçaları seslendiren Üsküdar Müzik Öğretmenleri Korosu'nun konseri dinleyiciler tarafından çok beğenildi.

Kul olayım kalem tutan ellere, hem okudum hem de yazdım ve Yunus Emre'nin ilim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin bu nice okumaktır, ilahisi ve benzeri parçaları seslendirdi.

Konser biterken İstanbul Valisi Sayın Hüseyin Avni Mutlu, Vali Yardımcısı Harun Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Üsküdar Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin, koro ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Eğitim

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir