Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Doğalgaz'ı ilk önce Kuzeykent kullanacak

Doğalgaz şehir içi dağıtım şebeke çalışmalarına Kuzeykent'ten start verildi. Kurban kesimi ile başlayan çalışmaların açılış töreni Önceki gün Fen Lisesi yakınlarından çalışma noktasında Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'nunda katılımında gerçekleştirildi.

Doğalgaz'ı ilk önce Kuzeykent kullanacak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Doğalgaz şehir içi dağıtım şebeke çalışmalarına Kuzeykent'ten start verildi.

Kurban kesimi ile başlayan çalışmaların açılış töreni Önceki gün Fen Lisesi yakınlarından çalışma noktasında Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'nunda katılımında gerçekleştirildi.

Kastamonu Belediyesi'nin de ortağı olduğu Kargaz Şirketi'nin başlattığı çalışmalar Kuzeykent Mahallesi'nden sonra İnönü Mahallesi'nde devam edecek.

DOĞALGAZ KULLANIMI 2008 NİSAN AYINDA BAŞLAYACAK
Çalışmalarla ilgili ayrıntılı bilgiler veren Kargaz Şirketi Genel Müdürü Kasım Kahraman 2008 yılı Nisan ayında Kuzeykent ve İnönü Mahallelerinin Doğalgaz'a kavuşacağını söyledi.

Kasım "Kastamonu'ya 205 kilometre boru hattı döşenecek. Beş yılın tamamında şehrin her yerine doğalgaz verilecek İlk etapta yerleşim yerleri düzgün olan bölgelere doğalgaz şebekesinin yapılmasını amaçlıyoruz.

Kuzeykent ve İnönü Mahallesi'nde 2008 yılı Nisan ayı sonu yada Mayıs ayı başı gibi Doğalgaz kullanılmaya başlanacak. Abone çalışmaları 2008 yılının Nisan ayında yapılmaya başlanacak. Çalışma takvimi gelen abone talebine göre tespit edilecek. Hacıbeyköy'de de ana istasyon kurulacak. Bu çalışmaları yaparken bazı sıkıntılar olacaktır. Biz bunu en aza indirerek kimseyi mağdur etmeden çalışmalar yapacağız" diye konuştu.

BELEDİYE ŞİRKET ORTAĞI OLDU
Belediyenin de çalışmaları yürütecek şirkete ortak olduğunu belirten Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu Doğalgaz şehir içi dağıtım şebeke çalışmalarıyla, yol yapım ve bakım çalışmalarının ard arda yapılacağını belirtti. Topçuoğlu Doğalgaz için kazılan yerlerde çalışmalar bittikten sonra asfaltlama yapacaklarını kaydetti.

KARGAZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÜSTER OLDU
Doğalgaz çalışmalarının startının verildiği törende Çorumgaz Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatçı Kargaz Şirketi'nin %45'lik hissesini Kastamonulu işadamları Ömer Faruk Yanık ve Hüseyin Üster'in elinde bulundurduğunu açıklarken Kargaz'ın Yönetim Kurulu Başkanlığına Hüseyin Üster'in seçildiğini söyledi.

KASTAMONU DAHA TEMİZ İL OLACAK
Ahlatçı yaptığı konuşmada, doğalgazın faydalarından da söz ederek, "Doğalgaz ekonomik olmasının yanı sıra, temizlik açısından da çok önemli. İlimizde hava kirliği oranı büyük bir oranda düşeceği gibi vatandaşlarımızda daha rahat bir ortama kavuşacaklar.

Doğalgaz kullanan insanlar daha rahat ortama kavuşacaklardır. Doğalgaz ile birlikte belediyelerin temizlik işleri de azalacaktır. Kül olmadığı için temizlik işleri azalacak. Ayrıca şehir daha temiz bir havaya kavuşmuş olacak" şeklinde konuştu. Kesilen kurban ve edilen duaların ardından, ilk doğalgaz borusu yerleştirme işini şirket ortağı sıfatıyla Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu ve şirket ortakları birlikte gerçekleştirdi.

Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0Puan Ver 0

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir