Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar Seçim Sonuçları

Üsküdar oy sayım işlemleri tamamlandı. Elimize ulaşan gayri resmi sonuçlara göre Üsküdar'da AK Parti rekor kırdı.

Üsküdar Seçim Sonuçları
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri, Üsküdar Seçim Sonuçları...

Üsküdar'da oy sayım işlemleri tamamlandı. AK Parti Üsküdar'da oylarını arttırırken Türkiye, İstanbul ve İstanbul 1. Bölge ortalamasının üzerinde oy alarak, Üsküdar'da kendi rekorunu kırdı.

Resmi olmayan sonuçlara Üsküdar'da AK Parti 166.117 oy ile oyların yüzde 49,93'ünü, CHP 108.885 oy ile oyların yüzde 32,73'ini, MHP ise 32.442 oy ile oyların yüzde 9.75'ini aldı.

12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri, Üsküdar Seçim Sonuçları...Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2011

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir