Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Arsasını başkaları işgal etti, kendisi kirada

Salim Kıyım isimli vatandaşnz 33 yıl önce Üsküdar'da satın aldığı arsaya başka şahıslar tarafından bina yapıldı.

Arsasını başkaları işgal etti, kendisi kirada
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Salim Kıyım isimli vatandaşnz 33 yıl önce Üsküdar'da satın aldığı arsaya başka şahıslar tarafından bina yapıldı. Arsasını işgal edenlere dava açan Kıyım arazinin 1990 yılında hazineye geçtiğini öğrenince ortada kaldı. 22 yıldır hukuk mücadelesi veren Kıyım, milyon lira değerinde arsası olmasına rağmen kirada oturuyor.


Milyon liralık arsasına tanımadığı insanlar bina yaptı. Bu da yetmezmiş gibi tapulu arazisi 1990 yılında hazineye geçti. Salim Kıyım isimli vatandaş 33 yıl önce biriktirdiği paralarla bir arsa satın aldı. Amacı o arazi üzerine ev yapmaktı. Ancak mafyanın baskısı altına giren Kıyım arsasını kaybetti. Ve o arazi üzerine mafya binalar yaptırdı. Tapusu elinde olan Kıyım'da emniyete giderek suç duyurusunda bulundu. Kıyım, 22 yıl önce açtığı ilk davanın ardından kararını beklerken 1990 yılında ikinci bir şok daha yaşadı. Çünkü kendisinin üzerine kayıtlı olan arasa hazineye geçmişti. Elindeki belgelerle hazinenin yolunu tutan Kıyım derdini anlatamayınca bir davada Hazineye açtı. Şu anda yaşı 64'ü bulan Kıyım milyon liralık arsası olmasına rağmen kirada oturuyor. Ve adaletin yerini bulmasını bekliyor.


tgrthaber.comPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Üsküdar

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir