Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Kasım ayı Kültür Etkinlikleri Programı

Üsküdar Belediyesi Kasım ayı ''Kültür Etkinlikleri Programı'' belli oldu.

Kasım ayı Kültür Etkinlikleri Programı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Üsküdar Belediyesi, kültürel etkinlikler kapsamında geçen ay başlayan yeni dönem programları bu ay da tüm hızıyla sürüyor. Kültürel faaliyetlerin lokomotifi durumunda bulunan Altunizade Kültür Merkezi dışında çalışmalarını Burhaniye Münevver Ayaşlı Kültür Merkezi, 75. Yıl Ünalan Kültür Merkezi, Çengelköy Ahmet Yüksel Özemre ve Yavuztürk Niyazi Sayın Kültür Merkezi'nde devam ettiren Üsküdar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kasım ayında Türk Halk Müziği'nden Flamenko'ya, çocuk tiyatrolarından sinemalara, seminerlerden sergilere kadar birçok programı Üsküdarlıların beğenisine sunuyor.

Üsküdar Belediyesi Kasım ayı Kültürel Faaliyetler Programı için tıklayınız.


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Kültür/Sanat

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir