Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Şizofreni'ler için Üsküdar'da Gündüz Evi

Üsküdar Belediyesi'nin katkıları ile Üsküdar'da şizofreni hasta ve aileleri için gündüz evi açıldı.

Şizofreni'ler için Üsküdar'da Gündüz Evi
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :
Üsküdar Belediyesi Sosyal Belediyecilik'te bir çok alanda çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalardan bir tanesi de Üsküdar'da yaşayan şizofreni hastalarına yönelik ''Gündüz Evi'' projesinin hayata geçirilerek Üsküdar'da faatlerine başlaması sağlandı.

İstanbul Şizofreni Derneği Başkanı Gülseren Koçer sitemize yaptığı açıklamada dernek ile ilgili bilgiler verdi.

İstanbul Şizofreni Derneği, 2006 yılında, Bakırköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Medaim Yanık'ın desteği ile hasta yakınları ve gönüllü kişiler tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana küçük bir mekanda çalışmalarını sürdüren İstanbul Şizofreni Derneği, Ağustos, 2010 tarihinde itibariyle, Üsküdar Belediyesi'nin büyük desteği ile Mimar Sinan Mahallesi, Doğancılar Caddesi No.17/1 Üsküdar adresinde şizofreni hasta ve yakınları için ''Gündüz Evi''nde hizmetlerine devam ediyor.

Şizofreni hastalarına psikoterapi ve meşguliyet tedavilerinin uygulanacağı yeni merkezimizin, henüz içindeki ihtiyaçları tamamlanma aşamasında olmasına rağmen, şizofreni teşhisi konmuş kişiler, merkezimize gelerek vakit geçirmekten mutluluk duyduklarını ifade etmekteler.

Türkiye'de bir ilki başlatan Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Sayın Başkanımız Mustafa KARA'ya şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İstanbul Şizofreni Derneği
Yönetim Kurulu


Üsküdar'da yaşayan vatandaşlarımız ''Gündüz Evi''ne ulaşmak için aşağıdaki adres ve telefon bilgileri ile bize ulaşabilirler.

Adres : Mimar Sinan Mahallesi, Doğancılar Caddesi, Eski Keresteciler Caddesi, No.17/1 Üsküdar-İSTANBUL
Telefon: 0216 495 08 12


Üsküdar 34Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir